Available to Hire or Buy
| Weight | 7520 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.69 × 2.28 × 2.49 m |
| Condition | New |
| Brand | JCB |
| Model | TDI030.06.4W |
| Capacity | 3.0T |
| Power source | Diesel |
| Product Category | Telehandlers |
| Horizontal Reach | 3.43m |
| Sub Category | Telehandlers |
The JCB 532-60 AGRI Rough Terrain Telehandler offers a lifting capability of 3 tonne
Call us on 13 8000 or fill in your details below for personalized assistance and information.